Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5