Series
Ratings
127
A Man Called GodRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0