Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
American GodsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 2.5