Movies
Ratings
133
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0