Titles you rated
The Monuments MenRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The 5th ExecutionRated ★ 0.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 0.5
RushRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5