Titles you rated
Lie with MeRated ★ 3.0
CheatersRated ★ 1.5
Love LessonRated ★ 3.0
In My End Is My BeginningRated ★ 1.5
ActRated ★ 3.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 2.0
PreciousRated ★ 3.5
3096 DaysRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 1.5
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
FateRated ★ 3.0
Green ChairRated ★ 2.0
The Ant BullyRated ★ 2.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
After.LifeRated ★ 0.5
ArdorRated ★ 2.5
The Secret of MoonacreRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.5