Movies
Ratings
31
Love ForecastRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Dogs & CatsRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 5.0