Series
Ratings
23
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5