Movies
Ratings
85
RioRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5