Titles you rated
CarnageRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5