Movies
Ratings
89
Begin AgainRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0