Movies
Ratings
699
OblivionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5