Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5