Series
Ratings
29
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
House of NinjasRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0