Titles you rated
Death BellRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0