Titles you rated
- The CureRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0