Movies
Ratings
412
May 18Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
S1m0neRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Big StanRated ★ 4.0