Movies
Ratings
1189
Good NewsRated ★ 3.5
Mr. Nobody Against PutinRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The Observer′s JournalRated ★ 1.5
Before We GoRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
EnoughRated ★ 2.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.5
The TripRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0