Series
Ratings
20
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0