Movies
Ratings
228
Love LetterRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5