Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0