Titles you rated
Moana 2Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Sea BeastRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0