Titles you rated
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
 UgliesRated ★ 1.0 UgliesRated ★ 1.0
 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
 CureRated ★ 4.5 CureRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 28 Years LaterRated ★ 3.5 28 Years LaterRated ★ 3.5
 28 Weeks LaterRated ★ 2.5 28 Weeks LaterRated ★ 2.5
 Close Your EyesRated ★ 2.5 Close Your EyesRated ★ 2.5
 AnoraRated ★ 4.0 AnoraRated ★ 4.0
 Handsome GuysRated ★ 4.0 Handsome GuysRated ★ 4.0
 Hidden FiguresRated ★ 4.0 Hidden FiguresRated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 Late Night With the DevilRated ★ 2.5 Late Night With the DevilRated ★ 2.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
 Paper TownsRated ★ 3.0 Paper TownsRated ★ 3.0
 This Means WarRated ★ 3.5 This Means WarRated ★ 3.5
 Past LivesRated ★ 2.0 Past LivesRated ★ 2.0
 Poor ThingsRated ★ 5.0 Poor ThingsRated ★ 5.0
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 The Family ManRated ★ 3.0 The Family ManRated ★ 3.0