Titles you rated
- The FrogRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The DessertRated ★ 3.5- 초대형 노래방 서바이벌 VSRated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 0.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5