Movies
Ratings
70
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0