Series
Ratings
13
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5