Movies
Ratings
651
BurningRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
NerveRated ★ 1.0
The FounderRated ★ 4.0