Titles you rated
- Magic Knight Rayearth OVARated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 2.5- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Slayers TryRated ★ 5.0
Time Travel TondekemanRated ★ 5.0- Hey! BumboRated ★ 0.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 2.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 2.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.0- Taoist MeoteolRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 3.5
Let’s Go Video TravelRated ★ 4.0- Gadget & the GadgetinisRated ★ 4.0