Movies
Ratings
140
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5