Titles you rated
- Saikano: The Another Love SongRated ★ 1.0
Eight Days Mystery of Jeong Jo AssassinationRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5