Movies
Ratings
424
The WalkRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Moon YoungRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0