Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
ActressesRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
MontageRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5