Movies
Ratings
121
FarinelliRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 2.5
Monte CarloRated ★ 2.5
Days of WrathRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
My SonRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 5.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0