Movies
Ratings
103
Furious 7Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.0