Movies
Ratings
137
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Way BackRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0