Series
Ratings
79- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0