Series
Ratings
28
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5