Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0