Series
Ratings
68
I Need RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0