Movies
Ratings
300
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0