Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5