Titles you rated
DerangedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 4.0