Series
Ratings
33
Secret GardenRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0