Movies
Ratings
166
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0