Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
Nowhere to HideRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0