Series
Ratings
83
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0