Movies
Ratings
414
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5