Series
Ratings
372
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SyndromeRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0- We Are Dating NowRated ★ 3.0
- Fairy and SwindlerRated ★ 3.5
- QueenRated ★ 5.0
- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.5