Movies
Ratings
261
SoulRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
It BoyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5