Series
Ratings
97
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5